Doména gov.sk je oficálna

Toto je oficiálna webová stránka orgánu verejnej moci Slovenskej republiky. Oficiálne stránky využívajú najmä doménu gov.sk. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Táto stránka je zabezpečená

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Prihlásenie uchádzača o zamestnanie

Pre prihlásenie sa do portálu využite jednotné prihlasovanie Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR.

Prejsť na prihlásenie

Na nasledujúcej obrazovke v časti Prihlásenie pomocou mena a hesla zadajte používateľské meno a heslo z dokumentu Portál Služby zamestnanosti, ktorý ste dostali na svojom úrade práce, sociálnych vecí a rodiny pri registrácii do evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Zabudli ste heslo?

Ak ste pri prihlásení do portálu Služby zamestnanosti zadali vašu e-mailovú adresu, môžete využiť obnovenie hesla jednotného prihlásenia MPSVR SR v časti Prihlásenie pomocou mena a hesla kliknutím na Zabudli ste heslo?

Ak ste e-mailovú adresu nezadali, obráťte sa so žiadosťou o obnovenie hesla na svoj úrad PSVR.

Nemáte meno a heslo?

Prihlásenie sa do portálu Služby zamestnanosti je v súčasnosti prístupné len pre občanov, ktorí sú vedení v evidencii uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR.

Ako funguje portál Služby zamestnanosti?

  • Prihláste sa do svojho konta.
  • Prezrite si Váš profil, ktorý obsahuje údaje poskytnuté pri registrácii na úrade PSVR a sprístupnite svoje údaje na účely priamej komunikácie so zamestnávateľom.
  • Prehliadajte vhodné pracovné ponuky alebo všetky pracovné ponuky.
  • Reagujte na vhodné pracovné miesta.
  • Aktivujte si agenta pre vyhľadávanie vhodných voľných pracovných miest.